ADANA KARATAŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

E.Ö.H. Dışı Personelin İl İçi Yer Değişikliği Başvurusu

E.Ö.H. Dışı Personelin İl İçi Yer Değişikliği Başvurusu

Eğitim-Öğretim Hizmetleri sınıfı dışındaki personelin il içi yer değişikliği başvurusu 09-13 Mayıs 2016 tarihleri arasında ADABİS üzerinden yapılacaktır. Başvuru yapmak isteyen personel, T.C. Kimlik numarası ve kişisel şifresi ile ADABİS´e giriş yaptıktan sonra Başvuru İşlemleri Modülü->İl İçi Yer Değiştirme->Personel İl İçi Yer Değişikliği ekranından başvurusunu yapacaktır. Başvurunun ardından sistemden alınacak başvuru çıktısı ile okul/kurum müdürlüğüne başvurularak başvurunun onaylatılması gerekmektedir. Personelin başvuru onay/red işlemleri, sırasıyla okul/kurum müdürlüğü, ilçe milli eğitim müdürlüğü ve il milli eğitim müdürlüğü tarafından Başvuru Onay Modülü üzerinden yapılacaktır.

 

Personele ADABİS şifresi vermek isteyen kurum müdürleri ADABİS->Personel Modülü->Personel İşlemleri->Personel Şifre işlemleri ekranından personele yeni şifre verebilecekdir.

 

Başvuru Klavuzu İçin Tıklayınız

Karataş/ADANA - 0 322 681 25 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.