ADANA KARATAŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SEMENDER KARABULUT´UN YARIYIL MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SEMENDER KARABULUT´UN YARIYIL MESAJI

 

 

2017-2018 Eğitim Öğretim yılının birinci dönemi sonu ve yarıyıl tatili sebebiyle İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Semender KARABULUT bir mesaj yayınladı:

 “ Sevgili Öğrenciler;

    Okulların açıldığı günden itibaren çok çalıştınız, çabaladınız; okullarımızda görmüş olduğunuz eğitim ve öğretim ile Başöğretmenimiz Mustafa Kemal ATATÜRK’ ün gösterdiği Çağdaş Medeniyetler seviyesinin üzerine çıkma amacını takip etmeye devam ediyorsunuz. Şimdi kısa bir dinlenmeyi hak ettiniz. Yarıyıl tatili süresince önce sağlığınızı korumanızı, , ailelerinize birlikte zaman geçirmenizi ve özellikle kitap okuyarak vaktinizi olumlu bir şekilde değerlendirmenizi istiyorum.

 

Saygıdeğer anne-babalar;

    Karneler sadece küçük birer bilgi paylaşımı ve uyarıdır. Unutmayın ki, öğrencinin başarısı veya  başarısızlığı, sizin göstereceğiniz çabalarla ilgilidir ve karnede ki notlar aynı zamanda sizin de notlarınızdır. Çocuklarımızı, tatil dönüşü okullarına dinlenmiş ve moral depolamış olarak göndermenizi diliyorum.

 

Değerli Öğretmen Arkadaşlarım,

    Emeklerinizin karşılığını gördüğünüz bir dönemin daha sonuna  geldiniz . Daha iyi bir gelecek için çabaladığınız bu kutsal görevde sizlerle beraber yürümekten büyük onur duyuyorum. Birinci dönemdeki üstün çalışma azminizden ve fedakârlıklarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyor sevdiklerinizle geçireceğiniz güzel bir tatil diliyorum.

Karataş/ADANA - 0 322 681 25 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.