ADANA KARATAŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN SEMENDER KARABULUT ´ UN YIL SONU MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN SEMENDER KARABULUT ´ UN  YIL SONU MESAJI

     İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  sayın Semender KARABULUT 2016-2017 eğitim öğretim yılının sona ermesi dolayısıyla bir mesaj yayımladı ;

   “Değerli Öğretmenlerim , öncelikle yılı boyunca öğrencilerimiz için gösterdiğiniz tüm gayret ve özveri için teşekkür ediyorum. Çocuklarımızın gelişimi için yılı boyunca yoruldunuz, bu tatlı yorgunluğunuzu  güzel bir tatille atabilmenizi  ve bir sonraki eğitim öğretim yılında yeniden , yeni bir heyecan ve azimle , birlikte çalışmayı diliyorum.”

   Sevgili öğrencilerimiz, yıl boyunca  derslerle boğuştunuz ve güzel bir tatili hak ettiniz. Tatil boyunca öncelikle dinlenmenizi , ailelerinizle zaman geçirmenizi , kendinizi geliştirecek eğlenceli faaliyetlerde bulunmanızı ama tüm bunların yanında  kitap okumayı kesinlikle ihmal etmemenizi tavsiye ediyorum.

    Sayın velilerimiz,  çocuklarımızın geleceği için elinizden geleni yaparken,  başarılı oldukları dönemlerde ki desteğinizi , düşüş yaşadıkları  anlarda da göstermeyi unutmayın. Onları, sadece karneleri ile değil ,kişilikleri, hayalleri  ve yetenekleriyle değerlendirin. Değer gören her çocuk başarılı olacaktır.  

   Tüm eğitim camiasına, öğrencilerimize  , velilerimize ve  eğitime  destek veren herkese teşekkür eder, sağlıklı ve mutlu tatiller dilerim."

   

 

Karataş/ADANA - 0 322 681 25 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.